2019 yılında Sezer Aktaş markası ve şirketi Sezer Aktaş tarafından tescil ettirilmiş ve kurulmuştur.

 

Hemen ardından 2020 yılında şahıs firmasının yanı sıra hedefleri doğrultusunda SEZER AKTAŞ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ. Şirketini kurmuştur.

 

Sezer Aktaş öğrenim hayatının büyük bir bölümünü tekstil üzerine tamamlamıştır. Çok Programlı Lisesinde Giyim Üterim Teknolojileri bölümünde tamamladı. Lise eğitiminden sonra Yalova Üniversitesi Tekstil Teknolojileri Bölümünden mezun oldu. Daha sonra öğrenimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezun olarak ilerletmiş ve bunun yanı sıra birçok alana eğitimler almıştır.

 

Meslek hayatında ise uluslararası markaların imalatından başlayarak sürdürülebilirlik alanına kadar çeşitli pozisyonlarda görev ve sorumluluk almıştır.

 

Tekstil alanında bütün bilgi ve birikimlerini kendi marka ve şirketinde kullanma kararı almıştır.

 

Kendi E-ticaret sitesinin yanı sıra 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye ve Dünya üzerindeki birçok e-ticaret pazarlarında ( Amazon Avrupa, Amazon Türkiye, Trendyol,  Hepsiburada, GittiGidiyor, N11, Çiçeksepeti ) da yerini almıştır.

 

Misyon

 

Kaliteye, Kaliteli hizmete, Rahatlığa, Şıklığa, Giyime ve güzel görünüme önem veren SEZER AKTAŞ bu konuda kendi markası ve şirket değerlerine uygun diğer markalar ile tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa sürede bütün profesyonel ekibi ile vermektedir.

 

Vizyon

 

Sürekli gelişen ve değişen küresel dünyadaki tüm müşterilerinin, yükselen standartlarını ve taleplerini yüksek kalite anlayışı ile en hızlı şekilde SEZER AKTAŞ markası ile gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Bu doğrultuda çalışmalarını sürdürürken müşterilerinin memnuniyetinin yanı sıra dünya üzerinde bütün faaliyetlerini sürdürülebilir bir yaşam döngüsü için ilerletmeyi amaçlamaktadır.